DALAMANDALAMAN
Sosyal aglarda takip edin
  

AKTİVİTELER

  Tam gunluk Dalyan Turu: Dalyan’ı tanımak ve keyifli bir gün geçirmek için kesinlikle katılmanız gereken turlardan biridir. Bu tur içinde: Kounos antik şehir gezisi. İztuzu plajı, Çamur banyosu ve kısa bir göl turu yer alır. Tarihi m.ö.3000 yıllarına dayanan antik Kaunos şehrin de, tarihi hamam, liman, dükkan ve tiyatroyu dolaşıp Kaunos kalıntıları arasından eşsiz iztuzu manzarasının tadını çıkarılır. Kaunos  ziyaretin den sonra yüzmek ve dinlenmek için caretta carettaların yaşam alanı olan iztuzu plajında bir kaç saat geçirilir. Hemen ardından kısa bir göl turunun ardından çamur banyosuna uğranır.
Bu tur yemekli yada yemeksiz olmak üzere iki alternatif vardır.
     
  Caretta Caretta Turu: Nesli tükenme tehlikesi yaşayan caretta caretta kaplumbağalarını  doğal ortamda görme ve besleme şansını yakaladığınız bu tur,sabahın erken saatlerinde başlar üç, üç buçuk saat kadar sürer, kamera ve fotoğraf makinalarınız almayı unutmayın.
     
  Koycegiz Pazar Turu:Dalyan limanından 1,30 saatlik bir tekne yolculuğu ile köyceğiz’e ulaşılır.3 saat alışveriş molası verildikten sonra tekneyle geri dönülür.
     
  Marmaris  Turu :Tün gün sadece Marmaris’e özel yapılan bir turdur. Marmaris te şehir merkezinde yer alan plajda eğlenebilir,sokakları keşfedip alişveriş yapabilirsiniz.Marmaris doğasının tadını çıkarabilirsiniz.
     
  Hamam Turu: Sağlık açısından  yılda bir kez de olsa yapılması gereken hamam keyfi. Rahatlamanın en güzel yolu. Kendinizi sağlıklı ve dinç hissetmek için hele de tatilde mutlaka yapılmalı. İlk olarak sıcak odada başlayacaksınız, sonra göbek taşına uzanarak rahatlamaya başlayacaksınız. Ölü hücrelerin vücuttan atılması için bir kese atılacak, sonrada ılık mermerin üzerinde köpük masajı yapılacak. Tecrübeli masörlerin yaptığı masajdan sonra kendinizi  yeniden dünyaya gelmiş gibi hissedeceksiniz.
     
 

Sultaniye Kaplıcaları Ve Göl Turu :Öğleden sonra 14.00 da başlayan bu kısa turda,sazlıkların arasından yapılan 45 dakikalık bir tekne yolculuğla sultaniye ulaşılır. 2 saat çamur ve kaplıcada mola verilir. Dönüşte Köyceğiz gölünde yüzme molası verilir,17.30 da Dalyan limanına dönülür.